Mezitli Televizyon Tamircisi | led tv tamir | tv tamir servisi

Mezitli Televizyon Tamircisi

Mezitli Televizyon Tamircisi, Firmamız Mersin’in tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır. Mobil teknik servis ekibi, sorunlu televizyonunuzu yerinde veya evinizde tamir etmek için hızlı bir şekilde hareket eder. Bu sayede, zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlamanızı sağlarız. En uygun fiyatlarla ve kesin çözümlerle piyasada öne çıkıyoruz. Mezitli Televizyon Tamircisi müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi çalışanlarını arayarak, servisimize hemen gelmesi için çağrı bırakabilirsiniz.

Mezitli TV Tamircisi

Mezitli TV Tamircisi, Mersin’in tüm ilçe ve semtlerine en kaliteli TV tamir hizmetini sunmaktadır. Televizyonlar, günlük yaşamımızda sıkça kullandığımız ve hayatımızın içinden hikayelere erişmemizi sağlayarak sürekli izlenmeyi mümkün kılar. Ancak sürekli açık kalan televizyonlar zamanla ekran led ve panellerinde sorunlara yol açabilir; ekran kararması, ses gelip görüntünün kaybolması veya ekranın siyahlaşması gibi çeşitli arızalar ortaya çıkabilir.

Televizyonları daha detaylı incelediğimizde, milyarlarca noktadan gelen sinyallerin ekranda resmedilerek görüntünün gözün seçebileceği hızda yer değiştirilerek hareketli bir görüntünün oluştuğunu görürüz. Bu, benzersiz bir şekilde yeniden yazılma sürecidir ve televizyonların çalışma prensibini temsil eder.

Tv Tamiri Mezitli

Mezitli TV Tamiri, günün her saati en yakın yerden müşteri arayarak kayıt bıraktığı takdirde en kısa sürede müşteri ile iletişime geçen profesyonel TV servis ustalarıyla hizmet vermektedir. Televizyon ve kameralardaki tüpler, ışık enerjisini elektrik sinyaline dönüştürürken, radyo vericileri ses enerjisini elektrik sinyaline dönüştürmektedir. Belirli frekansta iletilen elektrik sinyalleri vericiler aracılığıyla televizyondaki tüplere ışık enerjisine dönüştürülür ve radyo alıcısıyla ses sinyaline çevrilir. Ses ve görüntü iletiminde bant genişliği ve frekans farklılığı, alıcıdaki sistemle senkronize edilerek en uyumlu ses ve görüntü elde edilir.

Televizyonlar, hassas bir yapıya sahip olduklarından sık sık arızalanabilir ve teknik servis gerektirebilirler. Mezitli TV Tamiri olarak, gelişmiş yöntemlerle TV arızalarını kesin çözüme ulaştıran bir teknik servis ekibine sahibiz.

Mezitli LED LCD TV Tamircisi

Mezitli LED LCD TV Tamircisi, her marka LED ve LCD televizyon için profesyonel hizmet sunmaktadır. LCD ve LED TV’lerin çalışma prensipleri farklılık gösterir. Tüplü TV’lerde elektrik sinyalleri tüp aracılığıyla milyarlarca noktadan ışık enerjisine dönüştürülerek yansıtılırken, LCD TV’lerde bu işlem özel floresan ile arkadan gelen ışığın sıvı kristal aracılığıyla polarize cam arasında yansıtılmasıyla gerçekleşir. LED TV’lerde ise arka ışık kaynağı dizi LED’ler tarafından sağlandığından farklı bir yöntem kullanılır.

TV arızaları arasında, televizyonun fişinin takılı olmasına rağmen hiçbir çalışma göstergesinin olmaması durumunda, olası bir elektrik dalgalanması nedeniyle besleme kartı arızası olabilir. Bu durumda, tek çözümün teknik servisi aramak ve tamir ettirmek olduğu belirtilir. Mezitli LED LCD TV Tamircisi olarak, her türlü TV arızasına hızlı çözümler sunan uzman teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Mezitli LG Televizyon Servisi

Mezitli LG Televizyon Servisi, LG marka televizyonlar dışında her marka TV için titizlikle hizmet vermektedir. Eğer televizyonda stand-by işareti görünmesine rağmen kumanda veya televizyon üzerindeki sistem açılmıyorsa, büyük ihtimalle ana kart arızası söz konusudur. Bu tür arızalar genellikle besleme kartından kaynaklanır.

Mezitli Arçelik Televizyon Servis

Mezitli Arçelik Televizyon Servisi, uzman teknik ekibiyle birlikte çalışarak LCD TV’lerde yaygın olarak karşılaşılan arızaları çözmektedir. LCD TV’ler genellikle besleme kartı, ana kart, t-con kartı, inverter gibi panellerden oluşur ve genellikle arıza yapan kart besleme kartıdır. Bu arızalar genellikle çevredeki elektriksel voltaj dalgalanmalarından kaynaklanır. Eğer TV’de hiç stand-by ışığı yanmıyorsa ve elektrik fişi takılı gibi görünmüyorsa, besleme kartında bir arıza olabilir.

Eğer TV’de stand-by ışığı yanıyor ancak cihaz tetiklenmiyorsa, yani kumanda ile açılmıyorsa veya cihaz üzerindeki butonlar çalışmıyorsa, ana kartta bir arıza olabilir. Bu arıza, besleme kartından kaynaklanabilir veya doğrudan ana kart arızası olabilir.

Mezitli Televizyon Servisi

Mezitli Televizyon Servisi, her türlü TV arızasına kesin tamir çözümleri sunmaktadır. Eğer televizyona elektrik geliyor ancak kumanda ile çalıştırılmaya çalışıldığında anlık görüntü gelip gidiyorsa, bu genellikle inverter olarak adlandırılan ve lambayı besleyen kartın arızası olabilir. Bu durumda, kullanıcının yapabileceği bir şey yoktur ve Mezitli Televizyon Servisi ile iletişime geçilmelidir. Teknik tamir servisi telefon numarası aracılığıyla ulaşılabilir ve cihaz evden alınarak tamir edilir ve sonraki gün tamiri gerçekleştirilir.

Mezitli Televizyon Servisi, her marka televizyon için hizmet vermektedir. LED TV’lerde LCD’lerden farklı olarak inverter kartı bulunmamaktadır; bunun yerine besleme, ana kart, t-con ve panel gibi bileşenler bulunur. LED TV’lerde de besleme veya ana kart arızası sıkça görülür ve arızalı parça orijinaliyle değiştirilerek cihaz müşteriye temiz bir şekilde teslim edilir.

LCD TV ve LED TV Tamiri

LCD TV ve LED TV Tamiri, en kaliteli orijinal yedek parçalar kullanılarak en yakın yerden teknik servis imkanıyla sunulmaktadır. Ekran kararması, çoğu zaman karşılaşılan bir sorundur ve televizyon arızalarının çözümü için uzman ustalar tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Mezitli Televizyon Servisi, LED TV’lerdeki ekran kararması veya LCD TV’lerdeki ekran kararma gibi sık rastlanan sorunlara da çözüm sunmaktadır. Arıza halinde doğru müdahalenin yapılması için uzmanlık gerekmektedir.

En Yakın TV Tamircisi

En Yakın TV Tamircisi, teknik servis çalışanları müşterinin TV arızasını iyi anlamakta ve uygun teçhizat ve gelişmiş teknik çözümlerle tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Sık karşılaşılan sorunlardan biri, TV’de sesin olmasına rağmen görüntünün gelmemesidir ve bu tür arızalar için müşterilerden sıkça şikayet gelmektedir. En Yakın TV Tamircisi’ne gelen TV arıza kayıtlarında genellikle müşterilerin şikayet ettiği markalara bakıldığında, Samsung TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, LG TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Philips TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Toshiba TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Vestel TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Arçelik TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Sunny TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Regal TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Axen TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor, Sharp TV’de ses var ancak görüntü gelmiyor gibi sorunlar oldukça sık karşılaşılan arızalar arasındadır.

Mezitli Televizyon Ekran Tamiri

Mezitli Televizyon Ekran Tamiri servisi, teknik ekibi tarafından TV ekranında kararma gibi sorunlarla karşılaşıldığında, eğer backlight platformu yanmışsa TV LED değişimi ile tamir edilebileceğini belirtir. Ekran kararması sorunlarında tamir ancak yedek parçanın orijinaliyle değiştirilerek mümkün olabilir.

Bu servis, Samsung, LG, Sharp, Beko, Sunny, Sony, Toshiba, Philips, Arçelik, Vestel, Axen, Panasonic, Grundig, Regal gibi birçok markanın TV’lerinde LED değişimi ve tamiri hizmeti sunmaktadır. TV ekran kararması veya ses var ancak görüntü yok gibi sorunlarla karşılaşıldığında, cihazın LED ışığında veya platformunda arıza olabileceği belirtilir. TV LED tamiri veya değişimi yapılarak televizyonunuz ilk günkü gibi kusursuz çalışabilir.

Mezitli Led Televizyon Tamiri servisi

Mezitli Led Televizyon Tamiri servisi, teknik ekibi tarafından TV’lerdeki her türlü arıza için hızlı ve kesin çözümler üretmekte ve garantili hizmet sunmaktadır. TV’yi ani voltaj yükselmelerine karşı korumak için akım koruma prizi kullanılması önerilir. Bu şekilde TV, ani elektrik akımından korunarak kullanım ömrü uzatılabilir.

TV LED tamiri ve değişim fiyatı, televizyonun boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Mezitli Led Televizyon Tamiri servisi, uzman kadrosuyla birinci kalite yedek parça değişimi yapmakta ve kullanılan ürünler için 1 yıl orijinal parça değişim garantisi sunmaktadır. Her türlü TV arızasında hızlı bir şekilde servis ekibiyle iletişime geçilebilir.

Tv Panel Tamiri – Televizyon LED Tamiri

Tv Panel Tamiri – Televizyon LED Tamiri teknik servisi, müşterilere garantili hizmet kalitesiyle en yakın yerden ulaşarak, günün her saati teknik tamir hizmeti sunmaktadır.

Televizyon, canlı bir görüntünün bulunduğumuz yerden başka bir yere yansıtılmasıyla görüntülenmesini sağlayan bir cihazdır. 1923 yılında John Logie Baird tarafından İngiltere’de icat edilmiştir.

Mezitli Samsung TV Tamiri Servisi

Mezitli Samsung TV Tamiri Servisi ustaları, detaylı inceleme yaparak, TV’lerde oluşan ekran arızalarını çözmek için öncelikle televizyonun incelenmesini sağlarlar. Arızanın tespit edilmesinin ardından, gerekiyorsa parça değişimi yapılır ve ilgili bölge tamir edilir.

TV’ler, birçok noktadan gelen sinyallerin ekranda görünmesini sağlayarak, görüntünün hareketli olmasını sağlarlar. Ancak bu hassas yapıya sahip cihazlarda sürekli kullanım sonucu arızaların ortaya çıkması doğaldır.

TV ekranında bulunan renk tüpü ışık enerjisini elektrik sinyaline dönüştürürken, radyo vericileri ses enerjisini elektrik sinyaline dönüştürür. Belirli bir frekansla, elektrik sinyali vericilere iletilir ve bu sinyal televizyondaki tüp yoluyla ışık enerjisine dönüşür. Son olarak, radyo alıcısıyla ses sinyaline çevrilir. Ses ve görüntünün sağlanmasındaki bant genişliği ve frekans farklılığı, alıcıdaki sistemle senkronizasyon sağlayarak uyumlu ses ve görüntü elde edilmesini sağlar.

Mezitli Televizyon Ana Kartı Tamiri

Mezitli’de Televizyon Ana Kartı Tamiri hizmeti sunan teknik tamir servisi, TV’lerdeki ana kart arızalarını orijinal yedek parçalarla değiştirmektedir. Ana kart değişimi için en uygun fiyatı almak istiyorsanız, hemen servisimizin iletişim numarasını arayarak en yakın yerden servis ustasının adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Televizyonda ışık yanıyor gibi görünüyor ancak kumanda veya televizyon üzerinden sistem kontrol edilemiyorsa, bu durumda genellikle ana kart arızası mevcuttur. Ayrıca, televizyon çalışıyor gibi görünmesine rağmen ekran açılıp kapanıyorsa veya verimli bir şekilde çalışmıyorsa, bu da ana kartın arızalı olabileceğini işaret eder. Ayrıca, eğer TV’de ekran kararması meydana gelmişse ve ses var ancak görüntü yoksa, bu durumda renk tüpünün arızalanmış olabileceği düşünülmektedir ve renk tüpünün değiştirilmesi gerekebilir.

Bazı durumlarda, yağışlı havalarda şimşek çakması veya yıldırım düşmesi sonucu yüksek gerilim oluşabilir ve bu da televizyon devresinin yanmasına neden olabilir. Bu durumda, öncelikle televizyonun kontrol edilmesi ve durumun incelenmesi gerekmektedir.

Arçelik TV kırık ekran tamiri

Arçelik TV kırık ekran tamiri genellikle yüksek maliyetlidir ve birçok müşteri, ekranı değiştirmek yerine yeni bir televizyon almayı tercih etmektedir. Fiyatı öğrenmek için teknik tamir ve bakım servisiyle iletişime geçerek aynı gün içinde tamir ve bakım hizmeti talep edilebilir.

Televizyonlardaki arızaların her birinin bilinmesi ve çözülebilmesi için uzman bir ustanın televizyonu incelemesi gerekmektedir. Arçelik dahil olmak üzere tüm markalarda ortak sorunlar genellikle elektriksel dalgalanma veya yüksek voltaj gibi elektriksel hatalardan kaynaklanabilir.

Mezitli Philips TV Tamiri servisi

Mezitli Philips TV Tamiri servisi, genellikle arıza yapan kartın besleme kartı olduğunu belirtmektedir, bu genellikle elektrik hattındaki voltaj dalgalanmalarından kaynaklanır. Eğer televizyonun stanby ışığı yanmıyorsa veya elektrik fişi takılı olmasına rağmen cihaz çalışmıyorsa, besleme kartında arıza olabilir. Ayrıca, stanby ışığı yanıyor ancak cihaz çalışmıyorsa veya televizyon üzerindeki butonlardan hiçbir tepki alınamıyorsa, anakartta arıza olabilir ve bu arıza besleme kartından da kaynaklanabilir.

Sony Televizyon Servisi Mezitli

Sony Televizyon Servisi olarak, her markada görülen televizyon ekran kararması gibi yaygın sorunlarla karşılaşmaktayız.

Televizyonda ekran görünürken ses gelmemesi veya tam tersi durumda, ses var ancak görüntü gelmemesi gibi birçok arıza meydana gelebilir. Tüm bu televizyon arızalarında, öncelikle yapabileceğiniz kontrol işlemlerini gerçekleştirmeniz önemlidir. Ancak bu kontroller sonucunda sorunun kaynağını tespit etmekte zorlanırsanız, Sony Televizyon Servisi uzman teknik servis ustalarımızdan destek alarak televizyonunuzun en uygun tamirini sağlayabilirsiniz.

Mezitli Vestel TV Servisi

Mezitli Vestel TV Servisi olarak, televizyonlarda ekran kararması gibi sık karşılaşılan sorunlarla ilgili detaylı bilgi ve uygun tamir seçenekleri sunmaktayız. Ekran kararması gibi arızaların nedenlerini ve bu durumlarla karşılaşıldığında neler yapılması gerektiğini açıklamak istiyoruz. Eğer televizyonunuzda görüntü kaybı yaşıyorsanız, arızanın kaynağını belirlemek için bazı basit kontroller yapabilirsiniz.

Örneğin, televizyonda ses var ancak görüntü yoksa veya ekran kararmışsa, bu durumda arızanın kaynağını tespit etmek için bazı adımları izleyebilirsiniz. Ancak, bu kontroller sonucunda sorunun ne olduğunu tam olarak anlayamazsanız veya sorununuzu çözemiyorsanız, Mezitli Vestel TV Servisi teknik tamir ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Size en uygun tamir seçeneklerini sunarak televizyonunuzu en kısa sürede tamir edebiliriz.

Mezitli Sunny TV Servisi

Mezitli Sunny TV Servisi, televizyonlarda sık karşılaşılan anakart arızalarını, ani voltaj yükselmesi veya yedek parça ömrünün bitmesi gibi nedenlerle meydana geldiğini belirtmektedir. En iyi arıza tespiti için uzman ustalarımız, teknik tamir atölyemizde televizyonunuzu söküp inceleyerek arıza tespiti yapmaktadır.

Televizyonda görüntü var ancak ses yok veya ses var ancak görüntü yok gibi sorunlar sıklıkla karşılaşılan durumlardır. Teknik servis kayıtlarında genellikle farklı markalardaki televizyonlarda çeşitli arızaların meydana geldiği için müşterilerimiz servisimizi aramaktadır. Günümüzde televizyonların farklı arızalar göstermesi oldukça doğaldır ve bu genellikle sürekli kullanımdan kaynaklanır. Bu nedenle, televizyonunuzun mümkün olduğunca izlenmediği sürelerde kapatılması önerilir. Mezitli Sunny TV Servisi olarak, televizyonunuzdaki her türlü arıza için profesyonel ve hızlı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Mezitli Toshiba TV Servisi

Mezitli Toshiba TV Servisi olarak, televizyonunuzda yanma veya kısa devre gibi durumlar söz konusuysa, bu genellikle anakart arızasına işaret eder. Ekran kararması durumunda ise, genellikle ekranın renk tüpünün değiştirilmesi gerekebilir. Mezitli’de faaliyet gösteren Toshiba teknik tamir servisi ustalarımız, çağrınızı aldıkları gün içinde televizyonunuzun tamirini en iyi fiyatlarla gerçekleştireceklerdir.

Televizyonda ekran kararması veya ses var ancak görüntü gelmiyorsa, bu genellikle televizyonun LED ışığında veya aydınlatma sistemlerinde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda, televizyonunuzun LED tamiri veya LED değişimi yapılması gerekebilir, böylece televizyonunuz ilk günkü gibi çalışır hale gelecektir. Televizyonunuzdaki ekran kararması veya ses var ancak görüntü yok gibi arızaların yaşanmaması için, televizyonunuzu ani voltaj yükselmesine karşı korumanız önemlidir. Televizyonu akım koruma prizi ile çalıştırmak, ani elektrik akımlarının televizyonun mekanizmasına zarar vermesini engelleyerek cihazın daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Mezitli Dijitsu TV servisi

Mezitli’de Dijitsu TV servisi olarak, TV’nizin LED değişim fiyatını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. LED tamiri ve değişim fiyatı, televizyonun boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Uzman teknik ekibimiz en kısa sürede ve en kaliteli yedek parçalarla tamiri gerçekleştirmektedir. Kullandığımız ürünlere 1 yıl yedek parça değişim garantisi sağlamaktayız. Dijitsu televizyonların yaygın kullanımı, zaman zaman ekran kararma sorunlarına neden olabilir. Bu tür sorunlar, TV izleme deneyiminizi olumsuz etkileyebilir. Ancak, yaşanan sorunların temelini oluşturan arızaların çözülmesiyle televizyonunuzun performansı yeniden sağlanabilir.

Mezitli Axen servisi

Mezitli’de Axen servisi olarak, Axen televizyonlarda ekran kararmasıyla ilgili sorunları çözmekteyiz. Ekran kararması sorununun neden kaynaklandığını belirlemek ve buna uygun bir çözüm sunmak için bizi arayabilirsiniz. Axen televizyonlar, farklı nesil ürünler olduğundan, arıza tamirinin televizyon modeline göre değişebileceğini unutmamanız önemlidir. Televizyonunuzun zarar görmeden tamir edilmesi, gelecekte aynı sorunların tekrar etmemesini sağlayacaktır.

Mezitli SEG TV servisi

Mezitli’de SEG TV servisi olarak, televizyon ekranının kararması sorununda genellikle ısınma problemi ön plana çıkar. Sürekli çalışan televizyonlarda oluşan ısınma sorunları, ekranın aralıklı olarak kararmasına neden olabilir.

Bazen, kablo bağlantılarının düzgün takılmaması veya kabloların deformasyona uğraması gibi nedenlerle temas eksikliği sorunları ortaya çıkabilir. SEG televizyonlarda ekranın aralıklı olarak kararması gibi sorunlar genellikle bu tür kablo bağlantısı problemlerinden kaynaklanır. Her türlü arıza durumunda Mezitli SEG TV servisine ulaşarak en hızlı ve güvenilir hizmeti alabilirsiniz.

Servis Çağır

Yıldırım hızından servis almak için şimdi bize aşağıdaki iletişin numaralarımız dan ulaşın.

Tıkla ara…

0542 282 40 82 

0553 016 63 00

 

Mezitli oto ses sistemleri

Mezitli oto ses sistemleri Farkımız Ayrıcalıklı Hizmet

Mezitli oto ses sistemleri Farkımız Ayrıcalıklı Hizmet

Her araç kişiye özel olduğu gibi her araç sahiplerinin de kendilerine özgü istekleri ve beklentileri olmaktadır. Bu aşamada araç sahipleri için sunmuş olduğumuz ses sistemleri hizmetleri tek tip bir hizmet değildir. Öncelikle ses sitemini döşemeden önce müşterinin ses siteminde beklentisinin neler olduğunu dinleriz. Buna beklentilerine ek olarak neler ilave edebileceğimizi bildiririz. Ortak bir karar sonrasında Mezitli oto ses sistemleri hizmeti vere bir firma olarak projeyi oluştururuz. Proje oluşturma aşamasında araç sahibinin bütçesini zorlamamak adına bütçeye en uygun cihazlar ve yöntemler seçilir. Böyle fiyat ve kalite politikası gereği ; en iyi hizmeti en iyi fiyata kendisine özel olarak alan müşteri ise müşteri memnuniyeti ile ayrılır. Sonrasında ise bizim en büyük reklam kaynağımız olarak tavsiye üzerine firmamıza birçok tanıdığını yönlendirir ki bu da müşterilerimize verdiğimiz güvenin en büyük işaretidir!

 

Ses Sistemi Döşetmek İsteyenler Nelere Dikkat Etmelidir?

Öncelikle tercih edecekleri ses sisteminin kaliteli olmasına özen göstermelidirler. Aksi takdirde ses sitemi takıldıktan bir iki kullanım sonra arıza yapması her seferinde tamir parası çıkmasına neden olacaktır ya da takılan ses sisteminin çıkartılması için ayrı bir bütçe ayrılmasına neden olacaktır. Ancak mezitliuyducum.com sitesine girerek vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyen bize geldikleri takdirde kalitesiz bir sistem satın almayacaklarının farkına varmaktadır.

 

Mezitli oto ses sistemleri firması olarak müşterilerimize kaliteli ürünün yanı sıra kalite hizmet de sunmaktayız. Bu aşamada ses sistemi döşetmek isteyenler bir yere gitmeden önce bir kaç kullanıcı referansı olan bir yerden hizmet almaya dikkat etmelidirler. Aksi takdirde ucuz sunulan ancak sürekli olarak arıza çıkmasına neden olan bir hizmet kullanıcıyı memnun etmeyecektir.

Seçim fiyat değil kesintisiz hizmet olmalı

Son olarak ise araçlarına ses sistemi taktırmak isteyenler sürekli olarak bakım ve onarım hizmeti alabilecekleri bir yer tercih etmelidirler. Mezitli oto teyp hizmeti veren bir firma olarak her kurulum aşamasında hem de bakım ve onarım aşamasında her zaman hizmet verdiğimiz müşterimize destek olmaktayız. Bu sebepledir ki yıllardır bizimle çalışan müşterilerimiz vardır ve her geçen gün büyüyen bir aile olmaya devam etmekteyiz.

Örnek Çalışmamızı incelemek için tıklayın…

Teklif Almak için Tıklayın…

Mezitli elektronik

Mezitli elektronik İnci Elektronik

Mezitli elektronik ; İnci Elektronik bir çok alanda verdiği hizmetler ile mersin mezitli ve diğer ilçelerde Akdeniz’in incisi olarak anılmaktadır.

İnci Elektronik : Uydu – Led tv tamiriGüvenlik kamera sistemleriSes sistemleriLed Tabela gibi alanlarda profesyonel hizmet vermektedir. 

Mezitli elektronik Güvenlik Kamera ve Led Tabela da Doğru Tercih

İş yerlerinin ve evlerin son zamanlarda vazgeçilmezi olan güvenlik kameraları talebin artmasıyla birlikte ucuzundan pahalısına kadar birçok farklı seçeneği bünyesinde bulundurmaktadır. Bu yüzden mezitli elektroink mezitliuyducum.com sitesini ziyaret edenler her marka ve modelden, her türlü bütçeye uygun bir cihaz bulabileceklerdir. Ayrıca montaj konusunda oldukça güvenilir bir firmadan hizmet alabileceklerini görmektedirler. Bu yüzden Mezitli güvenlik kamerası almak isteyenler öncesinde üründen ve hizmetten neler beklediklerini özetlemeliler ve buna bağlı olarak da ürün seçimi yapmalıdırlar. Aynı zamanda da şehrin en iyi fiyat politikasını sunan mezitli güvenlik kamera firması İnci Elektronik olarak müşterilerini ödeme noktasında en çok seçenek sunan firma olarak tanınmaktayız. 

 

Güvenlik Kamera Sistemlerinde Olması Gerekenler Nelerdir?

Güvenlik kamera sistemleri öncelikle ihtiyaca binaen seçilmelidir. Kısacası bir bankaya uygulanan güvenlik kamera sisteminin aynısını bir apartmana uygulayarak kullanıcılar masrafa sokmaya gerek yoktur. Bu yüzden öncelikle binanın büyüklüğü, cepheleri, kör noktaları hesaplanarak kaç adet güvenlik kamerası ihtiyacı olduğu firma tarafından saptanmalıdır. Bu aşamada firma olarak ne olması gereken sayının üstünde bir rakam ne de olması gerekenin altında bir rakam belirtmekteyiz. Binanın ihtiyaç duyduğu güvenlik kamerası sayısı ne ise o kadar sayı belirtmektedir. Ancak müşterinin isteği doğrultusunda sayı artırılabilir ya da azaltılabilir. Bununla birlikte güvenlik kamerası kullanılacak olan yer bir iş yeri ise Mezitli led tabela hizmeti sunan bir firma olarak iş yerinin tabela ihtiyacı içinde yardımcı olmaktayız. Her iki hizmeti bir arada almak hem müşteri için hem de firma olarak bizim için çok daha avantajlı bir hizmet paketi oluşturmaktadır. 

Montaj teslimat

Güvenlik kamera sayısı belirlendikten sonra izleme ekranının nereye konulması gerektiği belirlenir ve montaj işlemine geçilir. Montaj işlemi binanın büyüklüğü fark etmeksizin bir gün sürmektedir. Sonrasında sistemin nasıl kullanılacağı ürün sahibine öğretilir ve istenilen süreye göre bellek veya depolama kısmı ayarlanır. Sonrasında yıllık bakım rutinleri için gelen Mezitli güvenlik kamera İnci Elektronik firmamız yıllık bakım öncesinde sorusu olan müşterilerle anında iletişime geçerek yardımcı olmaktadır. Gerek duyulduğu takdirde yetkili görevliler ürün sahibi ile yüz yüze görüşmeye gelmektedir.

Güvenlik kamera çalışmalarımızı incelemek için tıklayın.

İletişim sayfası için tıklayın.

Mersin uyducu

Mersin uyducu Uydu Kurulumundaki Tek Adres

Uydu Kurulumundaki Tek Adres

Mersin uyducu, Uydu kurulumu için firma firma gezmenin önüne geçilmesini sağlayan ve en güvenilir referans olan müşteri memnuniyeti ile yeni müşterilerine ulaşan ve hizmet veren Mersin uyducu şehrin profesyonel uydu kurulum adresi olarak bilinmektedir. Bu aşama hem uyduların kurulması hem bakım ve onarımının yapılması için kısa süre içerisinde hizmet veren firmamız hem hizmet süresinin kısalığı hem de kaliteli işçiliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Mersin uyducu kelimesinde ilk sıralarda yer almamız bunu tarafsız kanıtıdır.

Uydu Kurulum , Arıza Onarım gibi hizmetler için bize hemen ulaşın : 0542 282 40 82

Mersin uyducu İnci Elektronik

Uydu kurulumunun başarılı ve kaliteli olması tecrübeye dayalı bir geçmiş hikayesi gerektirir. Bu aşamada İnci Elektronik olarak yıllardır şehrimizde hizmet verdiğimiz için şehrin köklü ve ileri gelen firmalarından birisi olduk. Bu yüzden de tecrübemiz yaptığımız işte rakiplerimize nazaran öne geçmemizi sağlamıştır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız ve siz değerli müşterilerimizin teveccühü sayesinde yıllardır verdiğimi hizmetlerimiz bizi bu konuma getirdi. Bu konuda kıvanç duyduğumuz söylemek isteriz.

 

Uydu Kurulumunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uydu kurulumu genel olarak binanın çatı kısmına yapılmaktadır. Bu yüzden kurulum, bakım ve onarım kısmı iş güvenliği hususunda dikkat gerektirmektedir. Bu sebeple uydu satın alan bina sakinleri cihazı kendileri takmaya çalışmak yerine tecrübeli isimlerden yardım almalıdır. Aynı zamanda da personeli iş güvenliği noktasında bilgili ve deneyimli bir firmadan yardım almalıdırlar. Aksi takdirde yaşanılan kazalar karşısında bina sakinleri adli işlemler ile uğraşmak zorunda kalır. Ancak Mersin çanak anten kurulumunda öncü firma olan İnci Elektronik deneyimli bir ekip ile çalışıyor olmamız hem de personelimizin eğitimli olması istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçmektedir.

Kaliteli Sinyal Doğru Kurulum

Ayrıca uydu kurulumu yapacak olan firma uydunun frekans numaralarına sahip olmalıdır. Aksi takdirde frekans bilgilerine sahip olmaması kurulan cihazın hizmet vermesini engelleyecektir. Cihazda yaşanılan arızaların büyük bir kısmına frekans bilgilerinin karışmasıdır. Bu aşamada arıza onarımı için gelen ekip üyeleri de yine frekans bilgilerine sahip olmalıdır. Mersin uydu arıza hizmeti veren ekip arkadaşlarımız ise hem kurulum bilgileri konusunda hem de frekans bilgileri konusunda uzman kişilerdir. Bu aşamada arıza tespit ve onarımı için geldikleri binada sorunu kısa süre içerisinde tespit edip çözüm sağlayabilirler. Son olarak ise kurulum ve onarım aşamasında uydunun frekans yönünü bulmak için ölçüm cihazları ile gelen ekibimiz yine cihazın kısa süre içerisinde istenilen görüntüyü vermesini sağlamaktadırlar.

İletişim Sayfası için Tıklayın…

Çalışmalarımız için Tıklayın….

Mezitli tv tamir

Mezitli tv tamir Uzman Ekip Garantili Hizmet

Televizyon Tamirinde Uzman Ekip

Televizyon tamiri bugün televizyonların farklı markalar, modeller ve özelliklerde olmasından dolayı çeşitlenmiştir. Bu aşamada cihazlarda medyana gelen dijital sorunlara hakim olmak uzmanlık gerektiren bir alan oluşturmaya başladı. Özellikle led televizyonlar, Qled televizyonlar farklı işlevselliklere sahip olduğu için cihazlar kullanıcıların yanlış kullanılmasına bağlı olarak bozulmaktadır. Mersin Tv Tamir ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hemen biz ulaşmak için 0542 282 40 82 numarayı arayın

Mezitli tv tamir hizmetinden yardım almak isteyenler bu aşamada cihazlarının orijinal markalarının garanti kapsamını yitirdikleri takdirde iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirler.

Mezitli tv tamir süreç nasıl ilerliyor?

Uzman ekip sayesinde cihazın karışan hafızası ve arızaya sebebiyet veren sorun hangi marka ve model olursa olsun fark etmez bir gün içerisinde çözülecektir. Arıza tespitinin ardında arıza onarımı gerçekleştikten sonra televizyon kısa süre içerisinde kullanıcıya teslim edilir. Aynı zamanda da kısa süreli sorunlar karşısında televizyon evden götürülmeden de cihaz tamiri sağlanmaktadır. Mezitli tv tamir firması olarak hem evde hem de firmaya götürülerek tamir edilen cihazlar için sonrasında garanti belgesi verilmektedir.

 

Televizyon Tamiri Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Öncelikle hizmet personelinin alanında uzman olması gerekmektedir ki bu ancak tecrübe ve sürekli eğitimle oluşmaktadır. Mezitli İnci Elektronik olarak bu zamana kadar hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin oluşmasının altında yatan ana iki etmen ise deneyimimiz ve eğitimimizdir. Bununla birlikte hizmet almak istediğiniz yer herkes tarafından önerilen, müşteri memnuniyetinin olduğu bir yer olmalıdır. Böylece televizyon tamirinde işinizi şansa bırakmadan rahatlıkla cihazınızı ilk gün ki gibi kullanabilirsiniz.

 

Mezitliuyducum.com sitesine girerek televizyon tamiri konusunda hangi markalar noktasında uzmanlaştığımıza bakmak isteyenler için ise her marka ve modelden televizyon tamiri yaptığımızı bildirmekten gurur duyarız. Bununla birlikte her marka ve modeli tamir ediyor olabilmek o markaya ait orijinal parça kullanımını gerektirmektedir. Bu yüzden kullanılan parçaları doğru monte edebilmek için yeterli bir ekipman ile çalışmak gerekir. Bu aşamada ise firma olarak tam donanımlı bir ekipmana sahip olmaktayız ve her bir ekipman kullanımında uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Doğru yerden güvenilir hizmet almak isteyen herkesin başvuracağı tek adres olarak yardım almak isteyenlerin iletişim bilgilerini kullanmalarıdır. Böylece kısa süre içerisinde aradıkları hizmet kapılarında olacaktır.

Şimdi İletişime Geç

 

 

Tv tamir çalışmalarımız incelemek için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tv hizmeti verdiğimi diğer içerikler için tıklayın.