Mezitli uyducu aramalarından ilk tercih edilen firma olmanın gururunu bize yaşatan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Mezitli uydu sistemlerinde profesyonel ve öncü firma olan inci elektronik sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyatlara verebilmek için kurulmuş bir firmadır.

Mersin mezitli ve çevre semtlerde hizmetini sürdüren firmamız Mersin uyducu aramalarında ilk sıralarda yer almaktadır. ''Memnuniyetiniz önceliğimiz'' çalışma prensibi ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Diğer Uzman olduğumu hizmetler hakkında ;

Mezitli led,lcd, tv arıza tespiti ve tamir bakım onarım servisi

Mezitli Oto ses sistemleri ve kombinasyon önerileri yanı sıra ofis,konferans salonu,cami gibi toplumsal alanlarda ses sitemi kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye aşağıdaki broşür den ulaşabilirsiniz.

Mezitli güvenlik kamera sı sistemleri portföyümüz de ev,ofis,resmi dairelere olmak üzer bir çok referansa sahibiz. bizimle çalışmak ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için Menderes mah, ikon evleri, 35435. Sk. 13/f, 33500 adresimizi ziyaret ederek bir sıcak kahvemizi içebilirsiniz. Ek iletişim bilgileri için buradan iletişim sayfasını ziyaret edin.

 

 

mersin elektronikçiler inci elektronik